Pakery iniekcyjne

NAPRAWA RYS I SPĘKAŃ

Naprawa rys i spękań w betonie, w murze ceglanym poprzez wtłoczenie żywicy iniekcyjnej pod ciśnieniem

USZCZELNIANIE

Iniekcje uszczelniające dylatacji i przerw roboczych, budowli murowanych, zbiorników, przeciw wodzie napierającej

INIEKCJE KURTYNOWE

Uszczelnienia szybów windowych, tuneli, kanałów żelami akrylowymi tworząc barierę przeciwwodną od strony gruntu

IZOLACJA POZIOMA / PIONOWA

Iniekcja wysokociśnieniowa wysycenie konstrukcji budowlanych (krzemiany, żywica iniekcyjna, żel akrylowy)

Pakery iniekcyjne (iniektory, pakery do iniekcji, wentyle iniekcyjne) – służą do iniekcji budowlanych. To tak naprawdę zawory zwrotne w konstrukcji iniektowanego obiektu. Jeżeli masz problem z cieknącymi kalamitkami, nie wytrzymującymi naporu rzadkiej piany, czy ciśnienia wstecznego iniektu, czy słabej jakości uszczelnienia iniektora, czas przejść na pakery HAMMPACK, lub nasze pakery serii profesional line.

Pakery HAMMPACK

Pakery HAMMPACK STEEL to najwyższej jakości pakery do wszelkich typów iniekcji. Specjalna mieszanka gum, oraz wysoka precyzja skrawania powodują najwyższą szczelność podawania iniektu, oraz znacznie łatwiejsze kotwienie. Pakery zapewniają wzorową szczelność wszystkich  kalamitek, przy iniekcji wysokociśnieniowej jak i niskociśnieniowej. 

Pakery metalowe serii professional line

Pakery do iniekcji ze stali i aluminium, oraz pakery jednodniowe i iniektory klejone.
Seria professional line z wysokiej jakości kalamitką SWG i PRE (zapewniają doskonałą szczelność kalamitek, oraz bardzo dobre kotwienie).

Pakery plastikowe

Pakery plastikowe wbijane, idealne do prac niewymagających wysokiego ciśnienia (dla ciśnień poniżej 60 BAR). Niskie ciśnienie otwarcia zaworu (zawory grawitcyjne). Pakery nadają się do wysycenia konstrukcji, jak i iniekcji kurtynowych.

 


Pakery do cementu

Pakery do suspensji cementowych i innych. Wysoka przepustowość pozwala na tłoczenie różnych mas i czynników.

Pakery ekonomiczne

Pakery ekonomiczne z kalamitką budżetową ECO dokręconą mechanicznie. Kalamitka ta nada się do wszystkich typów iniektów, tam gdzie nie występuje ciśnienie wsteczne, oraz nie występują wysokie ciśnienia i wartości przepływów.